Patrauklūs ir funkcionalūs produktai – netikėtas atradimas, galimybė mėgautis ir eksperimentuoti, paversti plaukų priežiūrą kasdieniu malonumu.

Popkultūros gyvenimo stiliui būdingas dinamiškas ir nerūpestingas požiūris į grožį kaip į jaudinamą žaidimą savo asmeninėje erdvėje. Tai – gyvenimo būdas, kurį renkasi šiuolaikiškas žmogus,norintis greitų, efektyvių ir malonių rezultatų. „Naujovės“, „atspalviai“, „pasitenkinimas“ – prekės ženklo COMPAGNIA DEL COLORE raktiniai žodžiai. Į profesionalus besiorientuojantis Italijos plaukų kosmetikos gamintojas savo ilgametę patirtį mados pasaulyje derina su nuolatine inovatyvių sprendimų paieška. Išskirtinė, išsamių tyrimų rezultatais pagrįsta, patentuota kompanijos produkcija plaukų stilistams ir vartotojams atveria neatrastų galimybių pasaulį, kuriame tobulas rezultatas pasiekiamas per trumpiausią laiką, užtikrinamas plaukų, galvos odos saugumas ir tausojama aplinka. Tai – šiuolaikiški sprendimai, tenkinantys su plaukų įvaizdžiu susijusius žmonių poreikius.

COMPAGNIA DEL COLORE propaguoja iš esmės naują avangardinį stilių. Tai šiuolaikiška plaukų priežiūra, mokėjimas deramai su jais elgtis, su malonumu puoselėti, o tikslas – kad plaukai taptų puošmena ir pasididžiavimu.