Maria Treben - garsi austrų žolininkė savo vietą istorijoje išsikovojo kaip viena svarbiausių gydymo vaistažolėmis pionierių. Dauguma ją dievino, tačiau iš tikrųjų Maria Treben buvo paprasta moteris, kuri visą savo gyvenimą pašventė gydymui vaistingaisiais augalais ir siekė savo patirtį perteikti kuo daugiau žmonių. Kaip ji pati savo knygoje rašo: "Aš tik noriu sergančius žmones supažindinti su svarbiausių augalų gydomosiomis galiomis bei veikimu, ...ir ištiesti ranką tiems, kurie ieško kelio, kaip pasveikti"

Naujai išleistoje Marios Treben knygoje „Sveikata iš Dievo vaistinės“ yra perteiktos žymios austrų žolininkės sukauptos žinios ir patirtis, taipogi išdėstyta savita gydymo žolelėmis sistema.

Kaip žinia, veiksmingiausios žolelės yra šviežiai nuskintos. Todėl norint ištisus metus turėti vaistingųjų augalų, kad jie neprarastų veikliųjų medžiagų bei savybių, būtina žinoti ne tik žolelių rinkimo laiką, vietą ir būdą, bet bene viena svarbiausių sąlygų yra tinkamas žolelių džiovinimas ir laikymas. Gamintojas Ihrlich Kräuter GmbH garantuoja, kad žolelės yra renkamos be išimties tik rinktinėse, ekologiškai patikimose ir saugiose vietovėse. Mūsų importuojami vaistingieji augalai bei jų mišiniai yra ruošiami bei fasuojami Vokietijoje, griežtai laikantis Maria Treben rekomendacijų ir gaminami pagal Maria Treben autentiškus receptus. Apie žolelių kokybę galima spręsti iš nepakitusios žolelių spalvos, o tik atvėrus pakuotę, pasklinda šviežių žolelių aromatas. Belieka tik įsitikinti sveikatinančių žolelių poveikiu.